Laurute

Laurute

Sievišķīgās grācijas un “garšīgo” kustību meistare

„Sieviete pati ir savas un partnerattiecību baudas un kaifa avots. Ja sieviete bauda, tad dzīve nes viegluma un mīlestības sulu. Esi garšīga un dāsna savā seksualitātē, un tas Tev atvērs visas iespējas attiecībā uz vīrieti.”

Laurute vienmēr ir vēlējusies būt dejotāja. Viņa izmēģināja dažādus deju stilus, līdz 19 gadu vecumā atrada savu mīļāko – strip dance. Šī deja sevī ietver daudz komponentus, kas Lauruti uzrunā dziļi viņas būtībā – tā saskan ar sievietes patieso seksuālo dabu, tā ir erotiska – kustības, skatiens, flirts un kaut kas vēl dziļāks, ko pirmajā mirklī varbūt nevar atklāt. Pēc desmit gadu prakses Laurute ir sajutusi sevī vēlmi dalīties savās zināšanās un prasmēs ar citām sievietēm – iedrošināt viņas vairāk uzticēties savam ķermenim un sajust deju kā savas dzīves sastāvdaļu, jo ikviena sieviete ir radīta dejai. Tā ir mūsu sievišķās dabas maģija – prasmīgi izmantot ķermeņa, gara un seksuālo zemes enerģiju. Ja sieviete dejo, jutekliski kustās, prasmīgi izmanto savu skatienu sava vīrieša klātbūtnē – tas dara brīnumus attiecībās! Tās ir zināšanas un prasmes, kurās dalās Laurute.

Laurute Dzīves Mākslas Akadēmijā vada kustību meistarklasi “Jutekliskā plastika”.
Vīrietis zemapziņā no sievietes kustībām nolasa, vai viņa ir dāsna un dodoša ar savu ķermeni, kas viņā rada dabisku vēlmi dot un dāvināt arī no sevis. Jutekliskajā plastikā Tu apgūsi ķermeņa mākslas, kas iedvesmos vīrieti būt spējīgam uz visu – Tevis dēļ.
Seksuālas kustības, gaita, grācija – tās ir intensīvas nodarbības, kur pat bez priekšzināšanām īsā laikā katra sieviete kļūst par Dievieti.

X
X