Visums kvadrats

Aleksejs

Dzīves Mākslas Akadēmijas fonda līdzautors
Autormetodes “TRANSFORMĀCIJAS” izveidotājs

Kā daudzi no mums, arī Aleksejs ir piedzīvojis lielus pacēlumus un kritienus. Pastāvīgi nodarbojas ar pašizaugsmi. Praktizē meditācijas, cigun un pareizticīgo gavēņus. Saskaņā ar pareizticīgajiem rituāliem, bieži peldās 19. janvārī. Tiecas pie gaismas un tīrības. Četru bērnu krusttēvs un divu meitu audžutēvs, kas silda viņa sirdi. Vīrs. Tēvs. Buru laivu kapteinis.
Orientējas uz mīlestības, cieņas, atbildības, čakluma, brīvības un godīguma vērtībām savā dzīvē.

Dzīves Mākslas Akadēmijā vada:

  • Transformācijas grupu nodarbības, kurās apmāca savu autormetodi “TRANSFORMĀCIJAS” – personīgai lietošanai un dziļam, patstāvīgam darbam ar sevi mājās.
  • Individuālās un pāru sesijas.
  • Sniedz konsultatīvus seansus gan klātienē gan Skype.
  • Dziedinošu masāžu.

 

Atsauksmes

Dear Aleksey,

Let my feedback will be expressed in the form of gratitude.
I really agree with the saying that when the student is ready the teacher appears.
Thanks for being the light in difficult moments when I could see only darkness. Thanks for your professional work and big positive changes in my life which I believe we caused together.
Thanks for your giving hand and orientation tools when I was totally lost. Thank you for helping to open the heart, the world is much more beautiful looking through open heart and loving eyes.
Thank you for your body treatment method, which eliminated blockages and released lots of creativity, lightness, joy and vitality – life energy.
Thank you for being together not only through the sessions directly but also indirectly. I always knew that I’m safe.
And big thanks to the universe for sending me angel.

Lina

 

Sevodnia menia prabudil ne budilnik, a neznije pacelyji muza i sopot: uze para vstavat.
Takoje bylo davno… 🙂
Prekrasnoje utro 🙂 Vot tak vot srazu posle vcerasnei konsultacii… Wow…. 🙂
Aurelija

 

Aleksej, vēlos pateikt Tev vislielāko paldies par iespēju paskatīties uz savu dzīvi citādāk, daudz patiesāk un godīgāk. Cītīgi strādāju ar tavu metodi un pēdējo mēnešu laikā jūtu kardinālas izmaiņas gan tajā kā es pati uztveru lietas un reaģēju, gan tajā kā pret mani izturās citi. Pirms nepilna mēneša pirmo reizi dzīvē es beidzot pilnībā sajutu to ko tu sacīji par dzīvi bez vainas sajūtas, dusmām, trauksmes vai aizvainojumiem – es pirmo reizi dzīvē biju patiesi laimīga, īsta, dzīva un pati savs dzīves noteicēja!!!! Paldies tev – šis ir neaprākstāmi skaists stāvoklis. Baudu 🙂 Rita

 

Алексей!  Спасибо тебе за все! Ты человек с самым добрым сердцем, кого я только встречала на этой земле! Мария

 

Labrit, velos pateikt velreiz paldies par vakardienu. Vakar un sodien jutos savadak, vieglak, smaidosak un tada sajuta ka tas smagums tiesam ir nost. Gribetos so energetisko stavokli saglabat vienmer jo tas ir tas kuraa jutos lieliski. Nopirku baltu smarzigu skaistu rozi un taa man tagad vienmer atgadinas ka man ir vislabakais 🙂 karaliskakais.
Agnija

X
X