Biežāk uzdotie jautājumi

Paskaties, varbūt kāds jau uzdevis Tavu jautājumu par Akadēmiju...

Apmācības

Mēs būsim ļoti priecīgi Tevi satikt mūsu nodarbībās un lai tām pieteiktos Tev jāaizpilda elektroniska anketa mūsu mājas lapā (www.lifeartacademy.org), vai jaraksta e-pasts uz info@lifeartacademy.org vai arī jāzvana +371 24332992. Izvēlies sev ērtāko veidu un tiekamies nodarbībās!
Mūsu Akadēmijas pirmavots Dimantra Antra novēl katrai sievietei apgūt pamatstudiju programmu “Laimīgas attiecības”. Tas ir pamats laimīgai un piepildītai dzīvei. Tādēļ iesakām Tev sākt tieši ar šo kursu sava ceļa pilnveidei. Protams, vari sākt arī ar kādu citu lekciju kursu vai intensīvu, un zini - tas ir gabaliņš no lielā pīrāga!
Nodarbības vari apmeklēt paralēli vai secīgi pēc savas vēlēšanās. Mūsu zināšanu avoti (pasniedzēji) Tev sniegs vērtīgu padomu nodarbību izvēlē tieši Tavam izvirzītajam mērķim. Akadēmijā noris arī intensīvi, kas padziļināti palīdz apgūt nodarbībās mācīto un šis ir labs rīks, lai ātrāk un efektīvāk apgūtu sakrālās zināšanas.
To Tu vari uzzināt sazinoties ar mums zvanot uz tālr. +371 24332992 vai rakstot e-pastu uz info@lifeartacademy.org
"Rīgas satiksme" autostāvvietas A zona ir pieejama visā Z.A. Meierovica bulvāra garumā. Turpat blakus ir arī Jēkaba kazarmu "Europark"stāvvieta. Pie Kongresu nama ir "Rīgas satiksme" apakšzemes stāvvieta.

Apmaksas

Ja vēlies ziedot Dzīves Mākslas Akadēmijas fondam: DZĪVES MĀKSLAS AKADĒMIJAS FONDS Reģ. Nr. 4008214994 A/S SEB banka Konts: LV72UNLA0050021338003 Mērķis: ZIEDOJUMS Ziedot vari arī dažādas lietas, kas būs noderīgas akadēmijai kā arī fonda bērnu istabas iekārtošanai (attīstošās spēles u.c.) vai bērniem, kuru mājas ir aprūpes centri.

Neatradi atbildi uz savu jautājumu?

X
X