Biežāk uzdotie jautājumi

Paskaties, varbūt kāds jau uzdevis Tavu jautājumu par Akadēmiju...

Apmācības

Mēs būsim ļoti priecīgi Tevi satikt mūsu nodarbībās, un lai tām pieteiktos Tev jāaizpilda elektroniska anketa mūsu mājas lapā (www.lifeartacademy.org), vai jāraksta e-pasts uz info@lifeartacademy.org vai arī jāzvana +371 24332992. Izvēlies sev ērtāko veidu un tiekamies nodarbībās!
Mūsu Akadēmijas pirmavots Dimantra Antra novēl katrai sievietei apgūt pamatstudiju programmu “Laimīgas attiecības”. Tas ir pamats laimīgai un piepildītai dzīvei. Tādēļ iesakām Tev sākt tieši ar šo kursu sava ceļa pilnveidei. Protams, vari sākt arī ar kādu citu lekciju kursu vai intensīvu, un zini - tas ir gabaliņš no lielā pīrāga!
Nodarbības vari apmeklēt paralēli vai secīgi pēc savas vēlēšanās. Mūsu zināšanu avoti (pasniedzēji) Tev sniegs vērtīgu padomu nodarbību izvēlē tieši Tavam izvirzītajam mērķim. Akadēmijā noris arī intensīvi, kas padziļināti palīdz apgūt nodarbībās mācīto un šis ir labs rīks, lai ātrāk un efektīvāk apgūtu sakrālās zināšanas.
To Tu vari uzzināt sazinoties ar mums zvanot uz tālr. +371 24332992 vai rakstot e-pastu uz info@lifeartacademy.org
"Rīgas satiksme" autostāvvietas A zona ir pieejama visā Z.A. Meierovica bulvāra garumā. Turpat blakus ir arī Jēkaba kazarmu "Europark"stāvvieta. Pie Kongresu nama ir "Rīgas satiksme" apakšzemes stāvvieta.
Jā, protams! Katram, kuram ir vēlme un vajadzība izrunāt sev svarīgus jautājumus, gūt atbildes privātā sarunā un padalīties pieredzē, ir iespēja tikties sarunā ar pasniedzējiem, kur visa uzmanība un laiks tiks veltīts Tavam stāstam. Ja šāda vēlme radusies, piesakies uz konsultāciju zvanot vai rakstot.
Tu esi mīļi gaidīta mūsu Akadēmijā uz nodarbībām, līdzi ņemot bērnus. Mūsu auklīte pieskatīs bērnus, tikmēr māmiņa varēs nodoties zināšanu apguvei.
Dzīves Mākslas Akadēmijā zināšanas un prakses paredzētas gan vīriešiem, gan sievietēm, lai kopīgā izaugsmē veidotu laimīgas attiecības un dzīves sasniegumus.
Dzīves Mākslas Akadēmija ir vieta, kur Tu vari būt Tu pati. Akadēmijā Tu iedvesmosies kļūt sievišķīgāka. Mūsu mācības un prakses ir vērstas uz to, lai Tu sevī atklātu savu potenciālu un sava dzimuma patieso dabu.
Reģistrēšanās sniegs Tev sekojošas priekšrocības: 1) Atkārtoti piesakoties uz klātienes nodarbību, nav atkārtoti jāreģistrējas vai jāvada dati, pietiek uzspiest pogu "jā", 2) Vari komentēt bloga ierakstus un piedalīties forumā, 3) Tikai reģistrēti lietotāji var iegādāties on-line un videolekcijas, 4) Tikai reģistrēti lietotāji var noskatīties pieejamās bezmaksas videolekcijas.

Apmaksas

Ja vēlies ziedot Dzīves Mākslas Akadēmijas fondam: DZĪVES MĀKSLAS AKADĒMIJAS FONDS Reģ. Nr. 4008214994 A/S SEB banka Konts: LV72UNLA0050021338003 Mērķis: ZIEDOJUMS Ziedot vari arī dažādas lietas, kas būs noderīgas akadēmijai kā arī fonda bērnu istabas iekārtošanai (attīstošās spēles u.c.) vai bērniem, kuru mājas ir aprūpes centri.

Neatradi atbildi uz savu jautājumu?

X
X