Akadēmijas zināšanu būtība

Pateicība un mīlestība ir divi ceļi, kas ved pie labklājības un atver dievišķās svētības vārtus. Tās ir visas dzīves garumā veidojamas un attīstāmas rakstura spējas. Ikdienā ir novērojama liela atšķirība starp cilvēkiem. Kas neprot cienīt un pateikties, tie dzīvē saskaras ar šķēršļiem un sarežģījumiem, bet tie, kas to prot un ieguldās, to raksturs, darbojoties piepūles virzienā, maz pamazām ver svētības vārtus.
Mēs, sievietes un vīrieši, esam divu pretēju enerģiju nesēji, kas satiekamies ikdienā, mājās, sabiedrībā, uz ielas, dažādos kolektīvos, kā arī laulības gultā. Satiekoties ir jūtams, vai pārstāvam to ķermeņa veidolu, kas mūsu katra paša atspulgā ir redzams spogulī. Vīriešiem ir dabiski un svarīgi pārstāvēt vīrišķo enerģiju un sievietēm - sievišķo. Zinot šīs duālās pasaules likumu par divu enerģiju sadarbību, mēs veiksmīgāk radām savu dzīves attiecību piedzīvojumu, un visu, kas nebija izdevies līdz šim, varam apgūt, atveseļot un saņemt savā dzīvē to, ko mēs izjūtam kā laimi.

Attiecības tāpat kā visu citu šajā pasaulē mēs esam apguvuši, iemācījušies un nokopējuši no kāda. Ģimenes attiecības - tieši vecāku ģimenē. Tāpēc dažkārt mīlestība, pēc kuras mēs tik ļoti tiecamies, ne vienmēr izveidojas par veiksmīgu laulību mūža garumā. Dzīves Mākslas Akadēmijā sievietes un vīrieši caur zināšanām praksē atklāj savu patieso dabu, talantus, spējas. Dzīves Mākslas Akadēmijā var apgūt rīkus, likumsakarības un prasmes, lai katrs pats atklāj sevi savā īstajā un patiesajā dabā. Dzīves Mākslas Akadēmija attīstījusies un pilnveidojusies kopš 2004. gada, un tā ir ir labvēlīga, emocionāli atbalstoša vide katram, kurš šeit ienāk. Tā ir droša telpa pašizaugsmei, atjaunotnei un savu personīgo, privāto un darba vides attiecību uzplaukumam. Šeit atbalstu rod gan bērni, gan pusaudži, gan jauni, savu ceļu vēl neapzinājušies, gan brieduma gadu cilvēki līdz sirmam vecumam. Akadēmija ir iedvesmas avots paveikt sapņoto un sasniegt neticamo.

4
Valstis
37
Nodarbību tēmas
150
Studenti
3500
Absolventi

Vērtības, pēc kurām vadāmies

Mīlestība - Cieņa - Atbildība - Čaklums - Godīgums

Akadēmijas logo

Dzīves Mākslas Akadēmijas logo ir apaugļota olšūna, saule, zieds. Tas viss simbolizē siltumu, kodolu un vienotību, ko sniedz veselīgas un baudpilnas ģimenes attiecības. Logo atgādina mums par pasaules auglību un pilnību.

Akadēmijas rekvizīti

Rekvizīti: DZĪVES MĀKSLAS AKADĒMIJAS FONDS
REĢ. NR. 40008214994
A/S "SEB BANKA"
KONTS: LV72UNLA0050021338003

Mērķi, uz ko tiecamies

Dzīves Mākslas Akadēmija ir izveidota, lai atjaunotu sabiedrībā zināšanas par likumsakarībām veiksmīgu attiecību veidošanā ar sevi, ar savu primāri ielikto dabu, ar līdzcilvēkiem un sabiedrību.

1. Atveseļot ģimenes, sievas, vīra un bērnu lomu tajās
2. Izveidot veselīgu izglītības metodiku sievietēm, vīriešiem, pusaudžiem un bērniem
3. Mazināt spriedzi attiecībās ģimenēs un darba kolektīvos
4. Paaugstināt sabiedrības emocionālo, materiālo un garīgo labklājības līmeni
5. Veicināt sadzīves kultūras paaugstināšanos
6. Uzlabot sabiedrības veselības līmeni
7. Veikt ieguldījumu pilsoniskas un sociāli atbildīgas sabiedrības attīstīšanā

“Laimīga Sieviete - Veiksmīgs Vīrietis - Veseli Bērni - Stipra Dzimta - Diža Tauta”

Dzīves Mākslas Akadēmijas devīze

Iepazīstieties ar mūsu pasniedzējiem

Mēs dalāmies gudrībā un praksēs, kurās arī paši dzīvojam.

Iepazīstieties ar mūsu komandām Rīgā, Viļņā un Berlīnē

Mēs darām misiju, lai katra ģimene būtu laimīga, lai katrs meklējošais atrastu apzināšanās un laimes ceļu un izveidotu savu dzīvi labāku.

Akadēmijas vēsture

Pateicībā katram, kurš ir atbalstījis mūs laika gaitā...

Viss sākas ļoti harmoniski – Dimantra Antra dalās zināšanās ar savām meitām un draudzenēm, vēlāk meitām pievienojas vēl draudzenes, un tas pārtop mazu lekciju formātā.

2006. gads - jau vairāk nekā 50 meiteņu - draudzenes un draudzeņu draudzenes ir ieinteresējušās par sniegtajām zināšanām. Lekciju apjomi palielinās; tās turpina norisināties Dimantras Antras mājās.
2007. gads - veidojas regulāras nodarbības.
2009. gads - izkristalizējas 26 pamatlekciju kursa tēmas.
2010. gads - Dimantra Antra novada pirmās lekcijas Lietuvā.
2012. gads - pasniegtas pirmās lekcijas vīriešu auditorijai.
2012. gads - kad sieviešu skaits Dimantras Antras mājās pārsniedz 80, tiek pieņemts lēmums par jaunām telpām un Dzīves Mākslas Akadēmijas veidošanu.
2012. gada jūnijā Dzīves Mākslas Akadēmija atver durvis Lāčplēša ielā, 27, Rīgā.
no 2012. gada veidojas prakses un papildnodarbības. Redžina Laura un Mūza Anna izaug par pasniedzējām - pamatkursa prakse ar intīmajiem muskuļiem un Mūzas prakses.
2013. gads – tiek izveidota mājaslapa.
2014. gads - notiek pirmās nodarbības Berlīnē, Vācijā.
2015. gads - notiek pirmās nodarbības Sanktpēterburgā, Krievijā.
2015. gads - izveido iespēju skatīties videolekcijas no klātienes nodarbībām.
2017. gada 3. oktobris – Dzīves Mākslas Akadēmija pārvācas un atklāj jauno mājvietu Vecrīgā, Zigfrīda Annas Meierovica bulvārī 12.
2018. gads – sāk darboties jaunā, paplašinātā mājaslapa ar bagātīgākām funkcijām.
no 2018. gadā aktīvi veidojam plašu klāstu ar on-line kursiem, lai visām Latvijas sievietēm ir ērti iegūt šīs vērtīgās zināšanas.

X
X